secrets and lies.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chat

+5
adam huntington
sebastian stone
hanna morrison
evelyn jones
emily grey
9 posters

Go down

chat Empty chat

Post  emily grey Wed Aug 25, 2010 10:34 pm

Precej poznana tema kajne? Spam away (:
emily grey
emily grey
high warlock of brooklyn.

Posts : 69
Join date : 2010-08-20
Age : 33
Location : London, UK

https://secretsandlies.rpg-board.net

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  evelyn jones Sat Aug 28, 2010 9:35 pm

wuwu, tole je pa kul! Cool kinda like it (:
komi čakam, da sem sprejeta, potem pa lahko začnem, mam zdej še do 6. septembra čiste uživancije, potem pa žal šola again.
ampak je bil zdej ta zadn tedn totalno fajn, photoshooting čist uspel, fotke so kr lepe i think, v torek v kino spet, za naprej pa še nimam nekih planov.
kako ste kej ostali?
evelyn jones
evelyn jones
warlock.

Posts : 8
Join date : 2010-08-28

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  hanna morrison Sat Aug 28, 2010 9:42 pm

hello ^^

mnja, zdele res pojma nimam kaj bom še delala do srede (: v ponedeljek vem da grem lepo k frendu pa mu čestitam pa vse ko ima rojstni dan, pa še njegov nov pirs hočem videt v živo xd. pol pa tko torek sam, katerega bom najbrž preživela doma gledala Supernatural pa čepela na forumih, čakajoč da pride kaj novih članov xd. ali pa tudi ne, ne vem še, nism še delala nekih načtov. ampak ja, srečna sem da je zob (pravzaprav škrbina) zdej okej, da nism več cela neka stifler's mom v obraz in da me ni več sram it v javnost, ker zdele sem zabuhla not že od prejšnje srede. not cool ><

ampak ja, počitnice se končujejo and that just sucks.
hanna morrison
hanna morrison
vampire.

Posts : 30
Join date : 2010-08-21
Age : 28
Location : paris, france

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  sebastian stone Sun Aug 29, 2010 9:51 am

OMG OMG, pa je secrets&lies končno odprt. ♥

oh, jaz pa imam še lepo cel septembra počitka in potem tudi mene čaka učenje, spet. -.-
bleh, komaj čakam, da se rešim te šole in grem stran, gosh.

awh honey, važno, da je zdaj boljše in jutri boš že prettypretty, boš vidla. :3
sebastian stone
sebastian stone
vampire.

Posts : 25
Join date : 2010-08-21
Age : 33
Location : London, UK

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  adam huntington Sun Aug 29, 2010 10:42 pm

    good evening, y'all. smitten
    this thingy is amazing, oh my. ^^ awesome plot.

    sicer pa, grozno mrzlo za konec avgusta. -.- jaz se tresem že dva dni + prehladila sem se + dolgočasim se sto na uro, ker ne morem iz hiše zaradi neumnega prehlada --> ponavad se pri meni nedolžen prehlad sprevrže v bronhitis, gripo, pljučno infekcijo in obležim za mesec ali dva. -.-

    drugače pa, kako ste ostali? (:

adam huntington
adam huntington
fiary king.

Posts : 19
Join date : 2010-08-29
Age : 30
Location : seelie court, nyc

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  hanna morrison Mon Aug 30, 2010 10:01 am

morning everybody ^^


bleh >< vreme je brez vezno, res. sicer imam rada dež, samo proti koncu avgusta sem vsaj upala na majhen sončka in vsega, tko da dvomim da bom kaj prida še izkoristila tole vreme. in prav smešno mi je že zlagat jesenska oblačila na omare, ampak ja, tko pač je. summer's almost gone. ><

drugače pa, končno imam spet moj star obraz nazaj in grem zdele malo proti mestu, pogledat za kakšno darilo in potem lepo it nazaj ^.^ upam edino da ne bo začelo deževati tko kot prejšnji teden enkrat, ko ti še dežnik ni kaj dosti pomagal.
hanna morrison
hanna morrison
vampire.

Posts : 30
Join date : 2010-08-21
Age : 28
Location : paris, france

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  emily grey Mon Aug 30, 2010 10:22 am

    iiiih, me veseli da vam je ušeč forumček smitten
    dons bom probala mal smeškotov dodat če se mi bo dal Razz

    drugač pa nimam nobenih posebnih načrtov za dons, zdj bom šla počas mal vn laufat, k je tako lepo lepo vreme (deževno) in je to lih res najbolš za mal zlaufat se it.
    pol bom pa začela mal odpisvat usem predn grem da ne bom mela tok dougov Very Happy
emily grey
emily grey
high warlock of brooklyn.

Posts : 69
Join date : 2010-08-20
Age : 33
Location : London, UK

https://secretsandlies.rpg-board.net

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  joanna bennett Mon Aug 30, 2010 6:31 pm

hejhej še z moje strani.(:
ja fino je da je tale forumček...spet nekej novega and that's what we all love ♥ super je :3

drugače pa damn. kr ponedeljek je že in če smo natančni bi mogla bit šola v sredo.-.-
ampak dobro gremo uživat še na tabor do petka in to je dokaj kul. po eni strani (: heheh

blabla in se samo meni zdi al se je res mal ohladilo zunej? ker jest sm mela dons gor dvojne douge rokave z pripisom, da je biu pulover ta debeu. pa me je noro zeblo zunej -.-
totalno tole ni avgustovso vreme...okej almost septembrsko ;D
joanna bennett
joanna bennett
warlock.

Posts : 9
Join date : 2010-08-30
Age : 29
Location : brooklyn, nyc

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  julien vanderbilt Mon Aug 30, 2010 8:50 pm

chat predel zamrznu ^^
to ne moreš verjeti.
skratka ljude kako ste ?
sama zmrzujem kot nora, pa čeprav sem ob vročem kakavu, z debelo jopo na sebi ter skrita pod debelo odejo -.-"
vreme je resnično kot bi biu december.
julien vanderbilt
julien vanderbilt
vampire.

Posts : 13
Join date : 2010-08-29
Age : 28
Location : New York, USA

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  sebastian stone Mon Aug 30, 2010 8:53 pm

jaz sem pa ravno končal svoj drugi opis, in sem precej zadovoljen. :3

drugače sem pa zadovoljen z vremenom, sem imel že polno glavo te vročine in vsega.
malo mraza mi zdaj prav paše, da se lepo zavijem v debel pulover, pijem kakav in uživam ob branju ali pisanju. najboljše. smitten

pa še moja dragi mati se je odločila, brez da bi jaz predlagal, da bo naredila palačinke.
how awesome is that, nomnomnom. smitten
sebastian stone
sebastian stone
vampire.

Posts : 25
Join date : 2010-08-21
Age : 33
Location : London, UK

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  katherine james Mon Aug 30, 2010 9:31 pm

jz sm tut vesela da je končno mal bolj mraz :3 v očijev star puli sem že cel dan zavita, s čajčkom in dvojnimi nogavicami tle ždim v sobici k kkšn polh Razz Prov paše in morm rečt da se sploh ne pritožujm (:

jz sm si pa vaflje privošla dans po neki časa, z nutelo njamsnjamsnjams smitten
zdele se pa počasi odpravljam prebirat HP and the Deathly Hallows, po stomilijon letih ^^.
tko da ja, uživam, pa ostali? (:
katherine james
katherine james
vampire clan leader.

Posts : 19
Join date : 2010-08-21

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  sally mcdonald Mon Aug 30, 2010 11:03 pm

KAKŠEN MRAZ! od štirih pa do zdajle sem čepela v mestu, zavita v tri koce. sicer je bilo zabavno, ampak ravno danes sem sklenila da iz cigaret prešaltam na tobak in zvijanje in imam prste tako zmrznjene, da jih zdaj s hitrim tipkanjem odmrzujem. ^^ je pa fino, kako se v zadnjih dneh pred šolo v centru maribora najdejo dokaj vsi, ki hodijo na tvojo šolo. v bistvu sem eden od tistih geekov, ki se novega šolskega leta veselijo. upam samo, da bo v sredo lepo vreme, sicer moj luškan outfit, ki ga iz principa že celo poletje ne nosim, da bi bil za prvi šolski dan popolnoma svež, odpade. No

sicer pa imamo doma zabavo na kvadrat, moja mati se je odločila, da je čas, da začnemo živet poduhovljeno meditacijsko in dela hrano iz plevela in kosilo samo iz zelenjave. me zanima, kako dolgo bo zdržala - ali bolje rečeno, kako dolgo bom s tako količino zelenja zdržala jaz. ^^
sally mcdonald
sally mcdonald
warlock.

Posts : 14
Join date : 2010-08-30
Age : 30
Location : London, England

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  sebastian stone Sat Sep 04, 2010 3:08 pm

o moj bog, ne morem verjeti kako prazen je ta chat, c'mon guys! Razz

torej, jaz se absolutno moram pohvalit, v ponedeljek se grem KONČNO menit za moj future tattoo. smitten
komaj čakam, to bo še tako awesome, i swear. :3

drugače pa bom danes spet začel malo pisat, samo zadnje čase sem bil pretty busy busy pa res nisem ne pisal, ne bral in sem popolnoma zapustil vse skupaj ampak zdaj sem tu, ready for action. Razz

OMG, jaz na tvojem mestu bi umrl, i really would. če bi se moja mati kar nekaj takega odločila, bi verjetno začel hodit v restavracije jest. i would, i so would. haha.
sebastian stone
sebastian stone
vampire.

Posts : 25
Join date : 2010-08-21
Age : 33
Location : London, UK

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  evelyn jones Sat Sep 11, 2010 12:55 am

Včasih je blo povsod ravno v chat predelu največ gneče, zdej pa tudi tle ni nekega blaznega navdušenja vidm. Razz
Jst sm, takoj ko se je začela šola, zbolela, ampak sem vseen lepo pridna hodla, čeprav se zaradi tega bolezen še zdej vleče, ampak bo hitro konec - hope so (: Drugače pa ... četrti letnik je strašno naporen, mislila sem, da bodo urniki čist super, maksimalno 6 ur dnevno, no sem se precej zmotla. Trikrat na teden imam nulto, dvakrat pouk do nekaj čez tri, drugače do dveh in če štejem še prevoz domov, huh. Res si ne predstavljam kako bo, ko se bo treba še več učit in to -.-

Haha, kar se tiče pa te zdrave prehrane, sem pa jaz totalno za! Ma tvoja mami kar prav, to je čist zakon (: Jaz sem že dooolgo vegetarijanka, ne jem rib, načeloma niti jajc in mleka (nadomeščam s sojinim) in je prov fino. Se da iz zelenjave tolk dobrih stvari spacat skup, da si ljudje še predstavljajo ne Razz

O mrazu pa raje sploh ne bi, do pred kratkim nam še gretje ni delalo in sem mela 18 stopinj v sobi = oblečena kot medved, pokrita z dekcami, etc, zdej je spet normalno toplo v hiši in smo lahko vsi malo bolj v izi, čeprav zunaj je še vedno obupno. Komi čakam poletje! hahaha
evelyn jones
evelyn jones
warlock.

Posts : 8
Join date : 2010-08-28

Back to top Go down

chat Empty Re: chat

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum