secrets and lies.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

adam rowan huntington

2 posters

Go down

adam rowan huntington Empty adam rowan huntington

Post  adam huntington Sun Aug 29, 2010 7:46 pm

WHO'S GOT THE BODY AND WHO'S GOT THE BRAIN
ADAM ROWAN HUNTINGTON
adam rowan huntington 35jgoefjpg
301 LET ∙ SEELIE COURT ∙ THE FAIRY KING ∙ HUGH DANCY
LET ME TASTE YOUR BLOOD 'CAUSE I'M IN PAIN

''Ko slišiš besedo vila ali vilinec najprej pomisliš na tisto malo Tinkerbell iz Peter Pana, potem se spomniš na dve debeli starki, ki sta pomagali Pepelki s tisto obleko in bučami ter podganami. Tvoja naslednja asociacija pa bi bil Orlando Bloom v Gospodarju prstanov. Imam prav? Zdaj pa si me le dobro oglej. Izgledam precej normalno kajne? Mislim, pravzaprav izgledam prekleto dobro za 301-letno vilo. Da torej že na začetku razbijeva stereotipe – vile nismo majhne blondinke v prekratkih krilcih, vile nismo debele stare gospe in ne spreminjamo buč v kočije in tretjič – vile izgledamo veliko bolje kot neumni Orlando Bloom. No, lepo da je sedaj vse jasno in razčiščeno in lahko se spraviva k stvari. Kdo sploh sem? Moje ime je Adam in tako kot mnogi drugi vilinci sem se rodil v našem mestecu Seelie court, starša sta umrla že kar nekaj let nazaj saj sta se bližala dvestotim in sta imela že vsega dovolj in tako sta me pustila samega skupaj z mlajšo sestro Delilah, ki pa je nisem videl že kakšno stoletje, nikoli nismo bili ravno tesno povezana družine. Prej smo bili podobni leglu sebičnih riti, ker je vsak zaskrbel najprej zase in šele nato mislil na druge. Tako lahko sklepate da znam biti precej ozkogled in velikokrat vidim le sebe in svoje ogromne težave, pri tem pa pozabim na ostale, ki včasih potrebujejo pomoč. In temu je res tako. Saj ne da to delam nalašč, ampak preprosto sem bil vzgojen v tem smislu da sem jaz center sveta in je vse ostalo nepomembno. S tem ne sodite, da so vsi vilinci samovšečne riti, se najdejo cele trume takšnih, ki obožujejo človeško družbo in družbo ostalih ter jim z veseljem pomagajo. Smo namreč izjemno iznajdljiva in prebrisana vrsta, tako da se zlahka izmotamo iz težav v katere se zapletemo. Sam rad rečem, da naš um deluje kot ura. Včasih gre počasi tik-tak, potem pa se znajdeš v zapleteni situaciji in stvar vzameš v svoje roke in začneš kar sam vrteti kazalce, tvoj um dela bliskovito hitro, cela sestavljanka se poveže pred tvojimi očmi in boom! Že imaš na dlani rešitev. Tralala, kar se tiče mene osebno sem precej poseben vilinec, že samo zato, ker se mi večino časa niti ne da razmišljati. Sploh na živce mi gre, ker se mi polovico ljudi reži v glavo, ko rečem da sem vilinec...mislim, saj je očitno zaradi špičastih ušes in zaradi mojih miniaturnih sivih kril na hrbtu. Krila imam navadno skrita, a kot pravim sem precej lene sorte in ne da se mi jih stalno pospravljati. Ko sem bil še skorajda v plenicah sem si zmeraj želel, da bi bil pripadnik kakšne bolj kul vrste, na primer da bi bil čarovnik ali volkodlak, sčasoma pa sem vzljubil svojo raso. Izkazalo se je, da z leti vsi postanemo presneto hudo privlačni in ta mali privilegij seveda z navdušenjem izkoriščam. Le zakaj ga pa ne bi? Globoke temno modre oči, slonokoščena polt, malce daljši temni kodri in še poseben glas z nenavadnim naglasom. Pravijo, da je to zmagovalna kombinacija. V zunanji svet po resnici povedano ne zahajam ravno rad. Raje se držim svojega varnega kotička predvsem zato, ker nimam potrpljenja, da bi se ukvarjal z meni podobnimi naduteži – moj ego bi preveč trpel. Toda velikokrat mi nekaj pade na glavo in se odpravim tja ven, pospravim krila in skušam prikriti ušesa in nekako mi kar uspeva. Ampak še vseeno, najraje sem v Seelie Courtu. Kar se tiče moje konverzacije z ostalimi...oh ja, povsem odvisno od tega, če je sogovornik neumen ali inteligenten. Imam poseben čut za hitro presojanje bitij kar se tiče tega. Če naletiš na skrajno neumnega trola, je pri nas navada da se iz njega skrajno pozabavaš in ga ponavadi še pripelješ v kraljestvo, kjer se v večini primerov tako ali tako izgubijo ai pa naletijo na kakšno hudo zdolgočaseno 200-letno vilo, ki ji manjka družbe pa si zasužnji tega butca. Kar se tiče mojega položaja v naši vilinski hierarhiji...I'm pretty much the top shit. Sam vrh naše hierarhične lestvice, kralj, the main fairy ali kakorkoli me že želite poimenovati. Ta položaj jemljem bolj kot zabavo in ne toliko kot službo. Saj lahko sklepate da nimam dobrih živcev in da sem precej muhast, a pri vladanju se vendarle potrudim. Če ne zaradi drugega pa zato, ker pred kraljem pač vsi padejo na kolena, svet imaš na dlani in vsi se tepejo za tvojo pozornost. Poleg tega pa mi nadvse ugaja prilizovanje ostalih, yeah. Starši si verjetno ne bi mislili da bo njihov mali smrkavec prilezel tako visoko in sedaj imam res vse kar si želim. Položaj, vpliv in najpomembnejše - nesmrtnost. Drugih posebnih moči ravno nimam, če pač odštejemo to da obvladam več urokov kot ostali vilinci in da sem več kot zgolj nadpovprečno inteligenten (četudi ne začetku delujem kot mlaten snop trave, ker se raje delam zabitega). Večino časa se zanašam na svojo nezmotljivo intuicijo in seveda hitro razmišljanje, ki mi vedno pride prav. Všeč mi je kako vilinci stvari preprosto začutimo in vemo. Nihče nas ne more prinesti naokrog. Aja, nekaj sem delal tudi na fizični moči, vendar mi švicanje na raznih čudnih napravah ne ustreza preveč. Kar se tiče ljubezni, hm, kdo si je to izmislil? Saj ne rečem, verjel bom v vso to sranje, ko ga bom spoznal. Ah saj imam pred sabo še skorajda stoletje, nekaj pa bomo že odkrili menda. Konec koncev naj bi si našel kraljico za na tisti prosti stol ob mojem prestolu, a časa je še dovolj. Opažam, da včasih govorim bistveno preveč, všeč mi je ko me nekdo posluša in sem v pozornosti. JA! Res znam biti samovšečen, saj sem ti rekel no. Hm, je še kaj takega kar bi moral vedeti? Mogoče še to, da sem do drugih ras precej strpen. Dokler ne skačejo po mojih ušesih in dokler se ne motajo okrog mojih krilc, nimam nič proti njim. C'est fini, oui?''

YOU ARE THE ONE THAT I DESIRE
INSOMNIA ∙ 7TEEN ∙ 4-5Y ∙ PM!
YOU ARE THE DARK, I'M THE VAMPIRE



Last edited by adam huntington on Mon Aug 30, 2010 11:56 am; edited 3 times in total
adam huntington
adam huntington
fiary king.

Posts : 19
Join date : 2010-08-29
Age : 30
Location : seelie court, nyc

Back to top Go down

adam rowan huntington Empty Re: adam rowan huntington

Post  emily grey Sun Aug 29, 2010 7:54 pm

    yaaay a fairie, i love you.^^
    čudovit opis, seveda sprejet (:
    odpri si domovanje in lahko začneš s pisanjem smitten
emily grey
emily grey
high warlock of brooklyn.

Posts : 69
Join date : 2010-08-20
Age : 33
Location : London, UK

https://secretsandlies.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum