secrets and lies.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wendy amanda clayne

2 posters

Go down

wendy amanda clayne Empty wendy amanda clayne

Post  wendy clayne Sat Sep 11, 2010 7:12 pm

WHO'S GOT THE BODY AND WHO'S GOT THE BRAIN
WENDY AMANDA CLAYNE
wendy amanda clayne Bbell
22 (231) ∙ L.A ∙ VAMPIRE ∙ KRISTEN BELL
LET ME TASTE YOUR BLOOD 'CAUSE I'M IN PAIN

Wendy Amanda Clayne vam na uslugo. Seveda vam je ime moje družine znano. Mislite, da je iz nekaterih časopisov o modi. Prav imate. Moja družina je zelo ugledna. Poslovali so z nekaterimi vrhunskimi manekenkami. Adriana Lima je naša družinska prijateljica. Seveda hoče moja družina za vsako ceno obdržati njihov ugled. Če se še tega ne spomnite kdo sem vzemite revijo MY NW MODE. Vesela sem, da se spomnite. Sem seveda hčerka Adama in Elene Clayne. On je modni poslovnež, ona pa odvetnica. Če že rabim napisati ta opis bom to storila, ampak brez kakšnih skrivnosti. Po mojih žilah se pretaka francoska in ameriška kri. No zdaj vampirska. Ne bom izgubljala časa z tem, da vam bom pripovedovala pravljično zgodbo mojih staršev, ker je ni bilo. Preprosto ne. Poznala sta se že ko sta bila dojenčka. Bila sta najboljša prijatelja in to prijateljstvo sta hotela obdržati. Seveda sta družini k temu nasprotovali. Pri njunih 25 sta se poročila. Seveda pod prisilo. Čez nekaj let sem se rodila jaz v žalostno družino z mojim bratom dvojčkom. Živeli smo v L.A. Nekako sta se starša trudila zaradi nas. Prva leta mojega otroštva so bila prelepa. Vsi so osredotočili name in v tem sem uživala. Ko sem odraščala sem uvidela, da bolj cenijo fante kot punce. Bila sem odlična v vsemu, a še vedno nisem prekašala Davida, ki je bil nekaj večjega. Ljubljenec očeta in mame. Jaz sem pa bila samo njegova nadležna sestrica. Kregala sva se in sovražila sva se, a ko je umrl se mi je svet postavil na glavo. Tisti njegov presneti motor, ki sta ga mu podarila sorodnika. Nekega večera smo se peljali z zabave in jaz in on sva bila na motorju. Vse se je zrušilo z ceste in oba dva sva preživela. V bolnici je rekel naj pazim na našega brata Maxa, ki je imel takrat 17 in nato je izdihnil. Starša sta me krivila za nesrečo. Odločila sem se, da pobegnem od doma. Z vlakom sem prispela v New York in začela novo življenje. Nekega dne, ko sem se sprehajala po Centralnem parku me je nekdo porušil na tla. Borila sem se, a na koncu me je umiril ugriz v žilo v vratu. Padla sem v nezavest. Naslednje jutro sem se borila proti lakoti za krvjo. Na tleh me je našla neka gospa in njej sem popila kri in jo hladokrvno pustila ležati na tleh. Od takrat se je moj značaj spremenil. To ti popolnoma spremeni življenje. Postala sem hladokrvna in za ničesar mi ni bilo mar. Bilo je kot, da se je hudič vselil vame. Preprosto nisem premogla prijaznosti. Vedno sem nekoga napadla. Čez nekaj časa sem se odločila, da s tem moram prenehati. Odločila sem se, da bom začela piti živalsko kri. Nekaj v meni mi je govorilo, da postanem tisto, kar sem bila prej, drugo pa da sem hladokrvna, saj je to moja usoda. Zato sem se odločila, da postanem dekle z dvema maskama. Kot normalen človek sem končala univerzo in postala medicinska sestra. Tako lahko pijem kri brez vesti. Izgledalo je, da je ta vampir imel dušo in čustva. Na ulici me je lahko prepoznati. Blondinka z sivo-modrimi očmi in lepo postavo. Da ne bi mislili, da sem zaradi barve moje las neumna. Nisem. Veliko več od tega sem.

[Boljša sem pri pisanju. Obljubim.]

YOU ARE THE ONE THAT I DESIRE
THE ANONIMO ∙ / ∙ IZKUŠNJE SO DOBRE ∙ ZS
YOU ARE THE DARK, I'M THE VAMPIRE

wendy clayne
wendy clayne
vampire.

Posts : 2
Join date : 2010-09-08

Back to top Go down

wendy amanda clayne Empty Re: wendy amanda clayne

Post  katherine james Sun Sep 12, 2010 3:58 pm

ok, kr odpri si sobo/apartma v hotel dumort in lahk pišeš.
katherine james
katherine james
vampire clan leader.

Posts : 19
Join date : 2010-08-21

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum